Gaspar Peeter II Verbruggen, Trädgård med fontän

Klubbat för:

84 000 SEK

Utropspris

40 000 SEK

GASPAR PEETER II VERBRUGGEN (1664-Antwerpen-1730): Trädgård med blomstervaser och fontän, signerad, olja på duk, 118x152 cm.

EXPERTIS: Cabinet Turquin, Stéphane Pinta, Paris

577399

2018-10-23