Klubbat för:
2 200 SEK
2 500 SEK
VÄNDBÄNK, 1800/1900-tal, genombrutna partier samt infällda kakelplattor, höjd ca 69 längd 180 samt djup 73 cm
Bruks och åldersrelaterat slitage
577389
2018-10-04