Halsband i 18 k guld
2018-10-04
577372
| Klubbat belopp | 1 300 SEK |
| Utropspris | 1 800 SEK |
HALSBAND, 18 k guld, 1900-tal, mittdelar med pärlor, längd 40 cm, vikt ca 6 g
Pärlor med slitage