Ram ramar 1800-tal
2018-10-04
577336
| Klubbat belopp | 1 800 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
RAM, RAMAR, 1 par, 1800-tal, förgyllda, dekor i pastellage, yttermått ca 46x56 resp 70x56, innermått 33x42 resp 55x42 cm
Smärre sprickor och pastellageskador