Kandelaber
2018-10-04
577319
| Klubbat belopp | 3 000 SEK |
| Utropspris | 4 000 SEK |
KANDELABER, 1 par, 1900-tal, för 5 ljus, mässing, floral dekor, höjd ca 85-87 cm
Smärre dekorskador