Kosta glasservis
2018-10-04
577315
| Klubbat belopp | 3 600 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
GLASSERVIS, 52 dlr, Kosta, 1900-tal, bestående av: 10 vinsglas, 11 champagnekupor, 9 snapsglas, 11 starkvinsglas, 11 selterglas
Smärre nagg förekommer