Orrefors likörglas
2018-10-10
577314
| Klubbat belopp | 1 700 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
ORREFORS, likörglas, 10 st, ca 1990-tal, med handmålad, randig, förgylld dekor, etikettmärkta, höjd ca 18.5 cm
Bruksslitage