Erland Cullberg
2018-10-11
577304
| Klubbat belopp | 5 600 SEK |
| Utropspris | 7 000 SEK |
ERLAND CULLBERG (1931-2012): Abstrakt komposition, signerad Cullberg, olja på duk, ca 62x73 cm