Oljemålning Pelle Åberg
2018-10-23
577294
| Klubbat belopp | 7 400 SEK |
| Utropspris | 6 000 SEK |
PELLE ÅBERG (1909-1964): Kvarter på Södermalm i Stockholm, signerad Pelle Åberg, olja på pannå, 65x54 cm
För frågor och konditionsrapport kontakta ebba.de.faire@auktionsverket.se