Bojan Kina
2018-10-04
577274
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 3 000 SEK |
BOJAN, porslin, Kina, 18/1900-tal, Kangxistil, dekor av kejsardrake med den brinnande pärlan bland moln i underglasyrblått, botten med dubbla cirklar, höjd ca 21 cm
Smärre slitage