Oljemålning 1800-tal
2018-10-06
577248
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-tal): Figurer vid stuga, olja på duk, ca 39x46 cm
Smärre ytskador, duken något deformerad