Porslin Kina
2018-10-04
577201
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 1 000 SEK |
TALLRIKAR, TERRINLOCK, 3 dlr., porslin, Kina, Qianlong (1736-1795), varierande dekor i underglasyrblått, diameter ca 21-28 cm
Lagningar, nagg