Axel Fahlcrantz oljemålning
2018-10-04
577184
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
AXEL FAHLCRANTZ (1851-1925): "Sol i parken ", signerad (även a tergo), olja på papp, ca 15,5x23,5 cm