Oidentifierad konstnär daterad 1890 olja på pannå
2018-10-06
577154
| Klubbat belopp | 2 000 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR: Sydländsk exteriör, signerad och daterad 5 Mars (18)90 Rue à Chetina, olja på pannå, 32,5x48 cm
Pannå m spricka, smärre färgbortfall