Tony Emilson
2018-10-13
577119
| Klubbat belopp | 1 100 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
TONY EMILSON (1925-2015): "Ashantie queen", monogramsignerad och daterad TE-05, bemålat trä, höjd ca 46 cm, bredd ca 16 cm,
Läs mer
PROVENIENS: Konstnären Tony Emilson