Roland Svensson litografi
2018-10-04
577114
| Klubbat belopp | 450 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
ROLAND SVENSSON (1910-2003), havsmotiv med fiskmås, signerad roland S, färglitografi, 63/310, ca 37x48 cm