Max Papart carborundum
2018-10-04
577070
| Klubbat belopp | 400 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
MAX PAPART (Frankrike, 1911-1994): Komposition, signerad Max Papart, numrerad 62/99, färgcarborundum, 66x50 cm