Tony Emilson
2018-10-13
577069
| Klubbat belopp | 1 500 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
TONY EMILSON (1925-2015): "Little Green Man", monogramsignerad och daterad-03, bemålat trä, höjd ca 31 cm, bredd ca 17,5 cm,
Läs mer
PROVENIENS: Konstnären Tony Emilson