Oljemålning
2018-10-03
577061
| Klubbat belopp | 1 200 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1900-tal): Kvinna, olja på duk fäst på pannå, ca 55x41 cm