Bengt Lindström litografi
2018-10-04
577017
| Klubbat belopp | 850 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
BENGT LINDSTRÖM (1925-2008), figurkomposition, signerad Lindström, EA, färglitografi, 72x52 cm