Bengt Lindström litografi
2018-10-04
577002
| Klubbat belopp | 750 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
BENGT LINDSTRÖM (1925-2008), figurkomposition, signerad samt numrerad Lindström 184/333 , färglitografi, 96x62 cm