Bengt Lindström litografi
2018-10-03
576979
| Klubbat belopp | 1 700 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
BENGT LINDSTRÖM (1925-2008), komposition, signerad Lindström, épreuve d´artiste, färglitografi, mått ca 72x52 cm