Tony Emilson
2018-10-13
576962
| Klubbat belopp | 1 200 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
TONY EMILSON (1925-2015): "The Great Intergalactic lover", monogramsignerad och daterad TE-05 undertill, bemålat trä samt metall, höjd ca 51 cm, bredd ca 31 cm,
Läs mer
PROVENIENS: Konstnären Tony Emilson