Karl Tirén oljemålning
2018-10-03
576960
| Klubbat belopp | 1 700 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
KARL TIRÉN (1869-1955):Fjällandskap, signerad och daterad K Tirén 1913, olja på pannå, 66x97 cm
Smärre färgbortfall