Bengt Lindström litografi
2018-10-03
576950
| Klubbat belopp | 600 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
BENGT LINDSTRÖM (1925-2008), komposition, signerad Lindström, épreuve d´artiste, färglitografi, mått ca 76x51 cm