Bengt Lindström litografi
2018-10-03
576947
| Klubbat belopp | 550 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
BENGT LINDSTRÖM (1925-2008), komposition, signerad och numrerad Lindström 68/333, färglitografi, ca 96x62 cm
Glasskada