Bengt Lindström litografi
2018-10-03
576943
| Klubbat belopp | 850 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
BENGT LINDSTRÖM (1925-2008), komposition, signerad och numrerad Lindström 72/333, färglitografi, ca 94x60 cm