Tom Krestemsen oljemålning
2018-10-03
576941
| Klubbat belopp | 600 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
TOM KRESTENSEN (född 1927): "Hotande fönster", signerad samt daterad 1969, olja på duk, ca 55x48 cm