Tony Emilson
2018-10-13
576864
| Klubbat belopp | 500 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
TONY EMILSON (1925-2015): Pjäser, monogramsignerade TE 60 undertill på sockel, koppar/mässing, höjd ca 15 cm vardera, sockelns mått: höjd 2 cm, ca 24x25 cm,
Läs mer
PROVENIENS: Konstnären Tony Emilson