Peter Dahl färglitografi
2018-10-03
576860
| Klubbat belopp | 450 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
PETER DAHL (född 1934): Figurkomposition, signerad Peter Dahl, EA, färglitografi, ca 40x57 cm