Theo Tobiasse färglitografi
2018-10-03
576798
| Klubbat belopp | 1 100 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
THEO TOBIASSE (Frankrike, 1927-2012): figurkomposition, signerad,1757200, färglitografi ca 56 x 73 cm