Oljemålning
2018-10-03
576797
| Klubbat belopp | 550 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1900-tal): Interiör med äldre kvinna, olja på duk, uppfordrad, ca 46x35 cm