Lennart Sand etsning
2018-10-03
576772
| Klubbat belopp | 450 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
LENNART SAND (född 1946): Fåglar, signerad o daterad Lennart Sand 94, 33/50, etsning, ca 53x57 cm