Bordslampa
2018-10-03
576769
| Klubbat belopp | 300 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
BORDSLAMPA, trä, 1900-tal, barockstil, skuren dekor, bronserad, höjd inkl. lampskärm, ca 75 cm
Slitage, spricka