Oljemålning
2018-10-03
576768
| Klubbat belopp | 550 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (18/1900-tal): Landskap, olja på pannå, ca 10x17 cm