Oljemålning
2018-10-03
576745
| Klubbat belopp | 800 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (18/1900-tal): Landskap, olja på pannå, ca 9x20 cm