Kinesiska porslinsfiguriner
2018-10-10
576739
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 150 EUR |
FIGURINER, ett par, gäss, Kina, 1900-tal, porslin, höjd 11-14,5 cm.
Asian Selected Helsinki
Slitage