Klubbat för:
30 EUR
150 EUR
TALLRIKAR, 2 st, Kina, Qianlong (1736-1795), porslin, målad blomsterdekor, diameter 23,5 cm.
Asian Selected Helsinki
Åldersrelaterat slitage, små kantnagg.
576728
2018-10-10