Erik Osslund oljemålning
2018-10-03
576621
| Klubbat belopp | 800 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
ERIK OSSLUND (1913-82): "Snösmältning", signerad Erik Osslund, olja på duk, ca 24x55 cm