Tony Emilson
2018-10-13
576604
| Klubbat belopp | 2 000 SEK |
| Utropspris | 4 000 SEK |
TONY EMILSON (1925-2015): Bland molnen 1-6, monogramsignerade TE 75, ca 18x24 cm vardera samt Vinnaren, objekt, bemålat trä och metall, höjd 10x5,5 cm,
Läs mer
PROVENIENS: Konstnären Tony Emilson