Tony Emilson
2018-10-13
576562
| Klubbat belopp | 1 100 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
TONY EMILSON (1925-2015): "Simson", monogramsignerad och daterad TE-04 undertill, bemålat trä, höjd ca 38, 20x11 cm,
Läs mer
PROVENIENS: Konstnären Tony Emilson
Smärre ytslitage