Olle Nyman färglitografi
2018-10-02
576507
| Klubbat belopp | 900 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
OLLE NYMAN (1909-1999): Motorcyklist, färglitografi, EA, signerad och daterad Olle Nyman -91, ca 31,5x43 cm
Oramad