Robert Högfeldt akvarell
2018-10-02
576107
| Klubbat belopp | 400 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
ROBERT HÖGFELDT (1894-1986): "Min sommarträdgård", signerad Högfeldt, akvarell, ca 38x40 cm