Acke Åslund blandteknik
2018-10-02
576102
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
ACKE ÅSLUND (1881-1958): "Kungstrup Sept.", monogramsignerad och daterad 1921, blandteknik, ca 30x37 cm