Golvlampa 1970-/80-tal
Avslutad
2018-10-02
576060
| Klubbat belopp | 600 SEK |
|---|---|
| Utropspris | 2 000 SEK |
GOLVLAMPA, Lyktan Bankeryd, 1970/80-tal, för 5 ljuspunkter, metall, fot i plastbeklädd gjutjärnsfot, höjd ca 215 cm
Bruksslitage, ej funktionstestad, SAV garanterar ej funktionen