Smycken
2018-10-02
576055
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 1 500 SEK |
COLLIER, odlade saltvattenspärlor, lås, silver, längd 51,5 cm, MANSCHETTKNAPPAR, 2 par, silver, bär monogramgravyr, HALSBAND, sterlingsilver, stämplad Peter von Post, längd ca 43 cm, MEDALJONG, mässing med svart emalj, lock med floralt motiv, ÖRHÄNGEN, 1 par, förgyllt silver med fasettslipade almandingranater