Dosor 2 st silver
2018-10-02
576054
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 2 000 SEK |
DOSOR, 2 st, silver, varav 1 stämplad Oskar Strömberg, Haparanda 1910, lock med graverat monogram , invändig förgyllning, den andra stämplad E.P. Modin, 1817, graverad floral dekor, längd ca 6-9,5 cm, totalvikt 88 g