Vägglampor
2018-10-02
576045
| Klubbat belopp | 2 600 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
VÄGGLAMPOR, 1 par, 1900-talets andra hälft, förkromade skärmar, möjligen Hans-Agne Jakobsson, höjd ca 22 cm
Diverse mindre repor och märken, ej funktionstestade, SAV garanterar ej funktionen