Stig Claesson tusch
2018-10-02
576013
| Klubbat belopp | 600 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
STIG CLAESSON "SLAS" (1928-2008): I klassrummet, signerad och daterad Stig Claesson 70, tusch, ca 25x35 cm
Gulnad