Vas Kina 1800-tal
2018-10-02
575987
| Klubbat belopp | 550 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
VAS, porslin, Kina, 1800-tal, balusterformad, floral dekor i underglasyrblått, botten med fyra karaktärers märke, höjd ca 25,5 cm
Mynning med lagningar